PROGRAMMA U 23 LOTTO – BELISOL 2014

Dit is het programma 2014 (tot eind augustus) dat het U23 team van Lotto-Belisol voorgeschoteld krijgt in 2014. Voor iedere wedstrijd worden 5 of 6 renners geselecteerd uit de groep van 23 renners. De selectie wordt een week voor de wedstrijd bekend gemaakt.
Tiesj komt ten vroegste eind april in competitie maar in tussen kijken we al met veel spanning uit naar de resultaten van de ploeg bij het begin van het seizoen!

Voorlopig programma 2014 (onder voorbehoud van wijzigingen)

02/03 Brussel – Opwijk
02/03 Gent-Staden (Beker v België)
09/03 Brussel – Zepperen
09/03 Rabobank Dorpenomloop Rucphen (NED) UCI 1.2
15/03 Haarlemmerliede and Spaarnwoude (NED)
16/03 Omloop van het Waasland UCI 1.2
16/03 Kattekoers UCI 1.2 (Topcompetitie)
21/03 Handzame
23/03 Mol – Sluis
24/03-30/03 Tour de Normandie (FRA) UCI 2.2
04/04-06/04 Triptyque des Monts et Chateaux UCI 2.2
05/04 Test TT Opoeteren
08/04 PK TT
11/04-13/04 Circuit des Ardennes
12/04 Omloop van de Braakman
12/04 Ronde van Vlaanderen / Nations Cup UCI 1.2 U23
16/04 La Côte Picarde / Nations cup (FRA) UCI 1.2 U23
16/04-20/04 Tour de Loir et Cher (FRA) UCI 2.2
19/04 ZLM Tour / Nations Cup (NED) UCI 1.2 U23
19/04 Arno Wallaard Mémorial (NED) UCI 1.2
19/04 Luik-Bastenaken-Luik UCI 1.2 U23
19/04-20/04 Tweedaagse van de Gaverstreek
25/04- 01/05 Tour de Bretagne (FRA) UCI 2.2
26/04 Test TT Montenaken
27/04 Affligem
29/04-04/05 Carpathian Couriers Race (POL) UCI 2.2 U23
01/05 BK TT Hooglede Gits
04/05 PK U23
11/05 Circuit de Wallonie UCI 1.2 (Topcompetitie)
17/05 GP Criquielion UCI 1.2 (Topcompetitie)
22/05-25/05 Ronde de l’Isard (FRA) UCI 2.2 U23
23/05-25/05 Paris-Arras Tour (FRA) UCI 2.2
23/05-25/05 Triptyque Ardennais
29/05 GP des Hauts de France
30/05-01/06 Course de la Paix U23 (CZE) UCI 2.2
01/06 Paris-Roubaix U23 (FRA) UCI 2.2
03/06-07/06 Tour de Slovaquie (SVK) UCI 2.2
08/06 Mémorial Philippe Van Coningsloo UCI 1.2 (Topcompetitie)
09/06 Cologne Classic (D)
12/06-15/06 Tour de l’Oise (FRA) UCI 2.2
17/06 Romsée-Stavelot-Romsée
19/06-22/06 Tour des Pays de Savoie (FRA) UCI 2.2
22/06 Flèche Ardennaise UCI 1.2 (Topcompetitie)
25/06 I.W.T. Oetingen UCI 1.2
29/06 Erpe – Mere
04/07-06/07 Vuelta a la Communidad de Madrid (ESP) UCI 2.2
05/07 Omloop Het Nieuwsblad UCI 1.2 (Topcompetitie)
06/07 Paris-Chauny (F)
11/07 E.K. TT (SUI)
13/07 E.K. wegrit (SUI)
13/07 GP de Pont a Marcq- La Ronde Pévèloise UCI 1.2
13/07 Ploegentijdrit Borlo (Topcompetitie)
14/07-18/07 Tour de Liège
15/07-20/07 Giro Valle d’Aosta Mont Blanc (ITA) UCI 2.2 U23
23/07-27/07 Ronde van Vlaams-Brabant
27/07 GP de la Ville de Pérenchies (FRA) UCI 1.2
30/07-03/08 Tour d’Alsace (FRA) UCI 2.2
31/07 Internatie Reningelst
01/08-03/08 Vuelta Ciclista a Leon (ESP) UCI 2.2
06/08-10/08 Ronde van Namen
10/08 Antwerpse Havenpijl UCI 1.2 (Topcompetitie)
10/08 Drielandenomloop (NL)
13/08-17/08 Ronde van Oost-Vlaanderen
15/08 Test TT Neerpelt
17/08 Liedekerkse Pijl (Beker van België)
19/08 Omloop van de Grenstreek
20/08 Test TT Angreau
23/08-30/08 Tour de l’Avenir / Nations Cup (FRA)
24/08 BK U23 Vossem – Tervuren
26/08 GP des Marbriers UCI 1.2 (FRA)

Geef een reactie

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *